VINTAGE LOOK W NOWOCZESNYM WYDANIU

VINTAGE LOOK W NOWOCZESNYM WYDANIU

Narciarze, aktorzy Hollywood, sportowcy kochają "Hell is for Heroes" za odważny, zdefiniowany styl, zastosowanie najnowszych technologii i unikalny w sporcie "vintage look". Proces projektowania odzieży sportowej wymaga lat doświadczeń, a jedna kurtka może składać się z nawet z 750 różnych elementów, z których każdy musi spełniać najwyższy możliwy standard. Bazą jednak są znakomite materiały i nowe pomysły na ich funkcjonalne zastosowanie:

BY OKIEŁZNAĆ KLIMAT - "MAKALU 36°" + Primaloft

Wykorzystując techniczne zalety materiałów "Makalu 36°" i Primaloft projektanci opracowali odzież z nowym poziomem akumulacji ciepła - co jest szczególnie ważne dla kobiet oraz komfortu i zwiększonej oddychalności dla mężczyzn. Celem jest utrzymanie ciała w równowadze cieplnej, bez względu na stopień aktywności i pogodę. Interakcja tkanin gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury ciała i aktywne dostosowanie do Twojego poziomu aktywności. Na stoku, w plenerze, w różnych warunkach zewnętrznych zimno przestaje być barierą dla uprawiania sportów zimowych.

BY ZAPEWNIĆ KOMFORT: "4-Way Stretch"

Idealne dopasowanie do sylwetki, anatomiczne ciecia wykonane z zastosowaniem lasera, zoptymalizowane linie szwów, elastyczność i lekkość tkanin gwarantują wyjątkowy komfort. Unikalny, efektowny print w stylu "vintage look", wzbogacony elementami etno, nadaje tej sportowej odzieży narciarskiej wygląd starej odzieży skórzanej. Każda kurtka jest wyjątkowa i różni się innej z tej samej kolekcji. Bezkompromisowość w sprawach jakości wykonania i najwyższe standardy rzemiosła - tak tworzy się wyjątkową kolekcję Hell is For Heroes.