WYCZEKIWANY POWIEW WIOSNY

WYCZEKIWANY POWIEW WIOSNY

Wiosna i lato w Sportalm to przede wszystkim piękne energetyczne kolory i niepowtarzalne wzory. Najnowsza kolekcja austriackiej marki w wyjątkowy sposób podkreśla kobiecość, nie zapominając o tak ważnej dla każdej z nas wygodzie. Dzięki różnorodności poszczególnych linii z łatwością znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego czy kochasz ekstrawagancję, klasykę czy sport.
 
REFLECTED GLORY to linia zainspirowana naturą i energią wiosny! Charakterystyczną cechą i znakiem rozpoznawczym jest kolor limonkowy, od delikatnego, jasnego po bardzo wyraziste akcenty, a także delikatne motywy wiosennych kwiatów. Dzięki spójności kolorystycznej z łatwością możemy łączyć ze sobą wiele elementów garderoby, tworząc kobiece zestawy w sportowo-eleganckim stylu. Spokojniejsze projekty w kolorach bieli, granatu i beżu będą idealne dla kobiet ceniących ponadczasową klasykę. Jeśli lubisz czuć powiew wiosny w swojej garderobie linia REFLECTED GLORY jest dla Ciebie!
 
BAZAAR BIZARRE to odsłona letniej kolekcji Sportalm, której mottem jest niekończąca się wolność stylu! Etniczne żakardy, frywolne frędzle i print dzikiego leoparda wyróżniają się na tle spokojnego beżu i czerni. Dodatkowym charakterystycznym elementem tej linii jest piękny energetyczny kolor pomarańczowy - dodaje uroku i podkreśla kolory ziemi. W odważnych i ekstrawaganckich projektach widać inspirację najnowszymi trendami z zachowaniem dobrego gustu i kobiecego szyku. Jeśli lubisz podążać za modą ze światowych wybiegów z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
 
Świeże kolory i uwodzicielski sportowy szyk to główne motywy kolekcji LIQUID POETRY. Sportowa energia i bliskość natury znajdują odzwierciedlenie w zielono - niebieskiej kolorystyce. Granat kojarzy się z morzem, a zieleń z naturą i życiem z dala od zgiełku i gwaru. Przejrzyste koronki dodają lekkości sportowej modzie, a klasyczna biel podkreśla intensywność kolorów tej linii. Kolekcja dedykowana kobietom ceniącym wygodę w modnym wydaniu z odrobiną szaleństwa.