FILTROWANIE PRODUKTÓW

KATEGORIA

SPORT · AKTYWNOŚĆ · MODA

ROZMIAR

SEZON

CENA

1845 zł - 1860 zł

Lista producenta: CP FASHION


Projektowanie i technologia produkcji kasków narciarskich szwajcarskiej marki CP Fashion są nieustannie udoskonalane z zastosowaniem bezkompromisowych rozwiązań dotyczących najlepszego możliwego połączenia wysokiej jakości wykonania i  estetyki. Fantastyczny sportowy kształt i najnowsze rozwiązania techniczne to marzenie każdego narciarza. Innowacyjna technologia kasku "All in One" z wbudowanym Visorem pozwala na noszenie okularów korekcyjnych w trakcie jazdy na nartach, gwarantuje szerokie pole widzenia, czystość obrazu i znakomitą widoczność.


Kaski narciarskie CP Fashion są nieustannie udoskonalane z sezonu na sezon. Fantastyczny sportowy kształt i najnowsze rozwiązania techniczne to marzenie każdego narciarza. Innowacyjna technologia kasku z wbudowanym visorem pozwala na noszenie okularów korekcyjnych w trakcie jazdy na nartach. Visor gwarantuje szerokie pole widzenia, czystość obrazu i znakomitą widoczność. Wyposażony w odczepiane nauszniki, system umożliwiający dopasowanie do obwodu głowy, system przepływu powietrza oraz łatwy do wymiany visor.

Więcej
  • Obniżka! -20%

    - Controllable Air System - opracowany przez CP, regulowany układ chłodzenia zapewnia przyjemny klimat w wewnętrznej przestrzeni kasku bez wydmuchiwania zimnego powietrza wokół głowy- system dostosowywania rozmiaru - jeden ruch pozwala idealnie dopasować kask do rozmiaru głowy- najwyższej jakości wymienny Visor nie tylko dobrze wygląda i zapewnia szrokie...

    Rozmiar:

    M
    1 480 zł 1 850 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji