FILTROWANIE PRODUKTÓW

KATEGORIA

SPORT · AKTYWNOŚĆ · MODA

ROZMIAR

SEZON

CENA

2160 zł - 2175 zł

Lista producenta: MAISON MONTVAL


To francuska luksusowa marka odzieżowa stworzona w 2014 roku. Geneza MAISON MONTVAL zrodziła się z doświadczenia i zamiłowania do mody zespołu pasjonatów, który specjalizuje się w tworzeniu luksusowej odzieży zimowej. Sercem MONTVAL Maison stała się wyjątkowa kreatywność i wrażliwość połączona z doskonałym kunsztem twórców i wyjątkową jakością unikatowych tkanin. Wszystko to, by osiągnąć jeden cel: wyjątkowy i całkowicie nowy produkt dla najbardziej wymagających klientów.


Maison MONTVAL to francuska luksusowa marka odzieżowa stworzona w 2014 roku. Geneza MAISON MONTVAL zrodziła się z doświadczenia i zamiłowania do mody zespołu pasjonatów, który specjalizuje się w tworzeniu luksusowej odzieży zimowej. Sercem MONTVAL Maison stała się wyjątkowa kreatywność i wrażliwość połączona z doskonałym kunsztem twórców i wyjątkową jakością unikatowych tkanin. Duch firmy Maison MONTVAL ewoluował poprzez odpowiedni dobór perfekcjonistów w dziedzinie rozwoju i produkcji odzieży, wszystko by osiągnąć jeden cel: wyjątkowy i całkowicie nowy produkt dla najbardziej wymagających klientów.

Więcej
  • Wysokiej jakości spodnie narciarskie w pięknym srebrno szarym kolorze, wykonane z elastycznego materiału typu softshell z wodoodporną i oddychającą membraną. Prosty fason, podwyższona talia, rozszerzane nogawki, nakładane na buty narciarskie. Spodnie zapinane na zamek i zatrzaski. Zastosowany materiał to elastyczny softshell 15000/15000 z mikro-polarem od...

    36 38 40 42 44
    1 080 zł 2 160 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji