FILTROWANIE PRODUKTÓW

KATEGORIA

SPORT · AKTYWNOŚĆ · MODA

ROZMIAR

Lista producenta: MARC AUREL

Stylowy Marc Aurel reprezentuje w pełni zrozumienie potrzeb dzisiejszej kobiety na polu mody. Czyste linie i pełna dbałość o szczegóły są zawsze inspirowane najnowszymi trendami, a kluczowe dla mody aspekty: design, jakość, dopasowanie i wykonanie - na najwyższym poziomie. Nie zmieniamy kobiet - po prostu pokazujemy ich niepowtarzalne piękno każdego dnia.

Stylowy i ekscytujący Marc Aurel reprezentuje w pełni zrozumienie potrzeb dzisiejszej kobiety na polu mody. Czyste linie i pełna dbałość o szczegóły są zawsze inspirowane najnowszymi trendami, a kluczowe dla mody aspekty: design, jakość, dopasowanie i wykonanie - na najwyższym poziomie. Wszystko po to, by w najdrobniejszych szczegółach zaspokoić ich fascynujące osobowości, żywiołową elegancję i promienną pewność siebie. Nie zmieniamy kobiet - po prostu pokazujemy ich niepowtarzalne piękno każdego dnia.

Więcej
  • Efektowna, krótka, dopasowana bluza, z częściowo asymetrycznym zapięciem dwukierunkowym zamkiem. Kaptur z regulacją, dwie boczne kieszenie zapinane na zamek. Połączenie materiałów o  różnych fakturach daje ciekawy efekt.

    Rozmiar:

    40
    456 zł 1 140 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji