FILTROWANIE PRODUKTÓW

KATEGORIA

SPORT · AKTYWNOŚĆ · MODA

ROZMIAR

SEZON

CENA

3945 zł - 3960 zł

Lista producenta: MOUNTAIN FORCE

Innowacyjna firma ze Szwajcarii, która wyznacza technologiczną przyszłość w konstrukcji odzieży narciarskiej. Najnowocześniejsze super lekkie materiały o niezwykłych parametrach w połączeniu z futurystycznymi technologiami pozwoliły uzyskać efekt wyjątkowej lekkości i elastyczności oraz perfekcyjne dopasowanie odzieży do sylwetki narciarza. Atrakcyjna oferta dla "rasowych" narciarzy.

Mountain Force to innowacyjna firma ze Szwajcarii, która wyznacza technologiczną przyszłość w konstrukcji odzieży narciarskiej. Najnowocześniejsze super lekkie materiały o niezwykłych parametrach w połączeniu z futurystycznymi technologiami „sonic welding” i „laser cut bonding” pozwoliły uzyskać efekt wyjątkowej lekkości i elastyczności oraz perfekcyjne dopasowanie odzieży do sylwetki narciarza. Atrakcyjna oferta dla "rasowych" narciarzy.

Więcej
  • Damska kurtka narciarska Mountain Force, wykonana z nowoczesnego, elastycznego materiału 4-way fullstretch. Kurtka tworzy jedną całość, jest laserowo cięta i zgrzewana z wykorzystaniem ultradźwięku - technologii ULTRASONIC SEAM WELDINDG, która zapewnia całkowitą elastyczność szwów oraz ich odporność na rozerwanie, wygodę i perfekcyjny wygląd. •...

    38
    1 185 zł 3 950 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji