OPCJE PŁATNOŚCI:

- za pobraniem - płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki (tylko na terenie Polski, limit zamówienia pobraniowego wynosi 5000zł dla kuriera InPost oraz 8000 dla DPD i Poczty Polskiej)
- przedpłata przelewem tradycyjnym na konto bankowe
- płatność online za pomocą usługi Paynow (BLIK, karty kredytowe VISA, MASTERCARD, szybkie przelewy bankowe, Google Pay)

OPCJE DOSTAWY:

Przesyłki nadawane są najpóźniej w następnym dniu roboczym po dniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji dla wszystkich towarów dostępnych w Sklepie. Klient jest informowany przez Pocztę Polska/Kuriera automatycznie generowanym SMS o nadaniu przesyłki, wysyłanym na numer telefonu Klienta podany w zamówieniu.


- Pocztex Kurier 48 - płatność kartą lub przelewem
Przesyłka zostanie wysłana niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty. Przesyłki doręczane są najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, pod warunkiem nadania przesyłki do godziny 15:00. Czas dostawy przesyłki nadanej po godzinie 15.00 wydłuża się o 1 dzień roboczy


- Pocztex Kurier 48 - pobranie
Przesyłki doręczane są najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania przesyłki do godziny 15:00. Czas dostawy przesyłki nadanej po godzinie 15.00 wydłuża się o 1 dzień roboczy


- Kurier DPD
Przesyłki doręczane są z reguły drugiego dnia po dniu nadania przesyłki, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 11:00. Czas dostawy przesyłki dla zamówienia złożonego po tej godzinie wydłuża się o 1 dzień roboczy


- Kurier DPD - pobranie
Przesyłki doręczane są z reguły drugiego dnia po dniu nadania przesyłki, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 11:00. Czas dostawy przesyłki dla zamówienia złożonego po tej godzinie wydłuża się o 1 dzień roboczy.


- Pocztex Ekspres 24 - płatność kartą lub przelewem
Przesyłka zostanie wysłana niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty. Przesyłki doręczane są w następnym dniu od dnia nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, pod warunkiem nadania przesyłki do godziny 15:00. Czas dostawy przesyłki nadanej po godzinie 15.00 wydłuża się o 1 dzień roboczy


- Pocztex Ekspres 24 - pobranie
Przesyłki doręczane są w następnym dniu od dnia nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania przesyłki do godziny 15:00.  Czas dostawy przesyłki nadanej po godzinie 15.00 wydłuża się o 1 dzień roboczy.


- Odbiór Osobisty
Produkty, na które zamówione zostały złożone z opcją odbioru osobistego można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem: Pasaż Handlowy, 34-500 Zakopane, ul. Krupówki 29 - Salon Firmowy Sportalm, w godzinach otwarcia sklepu tj. 10:00 - 20:00 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godz. 11.00-16.00. Klient może odebrać towar zamówiony w opcji "odbiór osobisty" do 7 dni od złożenia zamówienia, po czym zamówienie zostaje anulowane.

Dane dla przelewu bankowego :

 

SPORT MODA MITKIEWICZ SP.J.
ul. Krupówki 29
34-500 Zakopane

ING BANK ŚLĄSKI  konto: 51 1050 1474 1000 0012 0018 9387